H2O transport Четверг
22.11.2018
13:35

Приветствую Вас Гость
RSS
Каталог статей ГлавнаяРегистрацияВход
Актуальные поездки

24.02.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Вена - Будапешт - Ужгород - Мукачево

25.02.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

26.02.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

27.02.2018 Мукачево - Ужгород - Дебрецен - Ужгород - Мукачево

28.02.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

01.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

02.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

03.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

04.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

05.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

06.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

07.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

08.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

09.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

10.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

11.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

12.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

МТС
Киевстар
Главная » Статьи » Мои статьи

Визначено найбільш зручні аеропорти Європи – список
Хто, як не мандрівники, знає, в якому аеропорту можна смачно поїсти, який краще всього підходить для шопінгу і де сама зручне паркування? Дослідники опитали пасажирів і дізналися їхню думку про те, який же аеропорт вони вважають найкращим.

Найбільше потребам мандрівників задовольняє аеропорт Цюріха. Про це свідчать дані звіту, випущеного групою французьких аеропортів Aeroports de Paris. В опитуванні компанії приймати участь більше 3700 мандрівників у деяких головних аеропортах Європи.

Їм були задані різні питання про рівень роботи аеропорту – починаючи від пунктів обробки багажу та закінчуючи митним контролем. Близько 90% учасників дослідження заявили, що були задоволені якістю обслуговування і послуг в міжнародному аеропорту Цюріха.

Друге місце серед найбільш зручних аеропортів Європи мандрівники віддали самому маленькому аеропорту Франції – Париж-Орлі. Про нього позитивно відгукнулися 87% відвідувачів аеропортів. Третє місце дісталося аеропорту Схіпхол в Амстердамі – його визнали найкомфортнішим 86% учасників дослідження.

Головні повітряні вузли Європи – Міжнародний аеропорт імені Шарля де Голля в Парижі і Хітроу в Лондоні – мандрівники оцінили не настільки високо. За результатами опитування вони посіли тільки восьме і десяте місця відповідно. Втім, це не найнижчий показник серед європейських аеропортів. Так, міланський аеропорт Мальпенса в основному не викликав у мандрівників довіри – те, що він самий комфортний, заявили тільки 69% учасників опитування.

Крім того, опитування показало, що для паркування автомобіля найбільш зручний аеропорт Копенгагена – йому було віддано абсолютна більшість – 100% голосів мандрівників.

Туалетами і ліфтами найкраще користуватися в аеропорту Мюнхена, впевнені мандрівники. Також аеропорт відмінно пристосований для того, щоб проводити в ньому час між пересадками. На другому і третьому місці за цим показником після Мюнхена йдуть Амстердам і Барселона.

Покупки, як вважають мандрівники, зручніше і приємніше за все робити в аеропортах Цюріха та Брюсселя. У Цюріхському аеропорту також можна смачно поїсти, відвідавши один з численних барів і ресторанів, розташованих на його території, впевнені вони.

Кращі аеропорти Європи:

1. Міжнародний аеропорт Цюріха (Швейцарія).

2. Париж-Орлі (Франція).

3. Амстердамський аеропорт Схіпхол (Нідерланди).

4. Міжнародний аеропорт Брюсселя (Бельгія).

5. Міжнародний аеропорт Копенгагена (Данія).

6. Міжнародний аеропорт Барселона (Іспанія).

7. Міжнародний аеропорт Мюнхена (Німеччина).

8. Міжнародний аеропорт імені Шарля де Голля в Парижі (Франція).

9. Аеропорт Мадрид-Барахас (Іспанія).

10. Аеропорт Хітроу в Лондоні (Великобританія).

Автор: Максим Цуканов © Euromag
Категория: Мои статьи | Добавил: Goodwin (03.10.2013)
Просмотров: 269 | Теги: Ужгород Бари, Ужгород Берджихов, Ужгород Белосток, Ужгород Бечичи, Ужгород Бардейов, Ужгород Берн | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2018
Яндекс.Метрика

Ужгород - Братислава, Ужгород - Варшава, Ужгород - Вена, Мукачево Будапешт, Чоп Будапешт, Трансфер в Будапешт, Ужгород Кошице, Трансфер в Будапешт через Словакию, Чоп-Загреб, доехать Будапешт, автобус Ужгород Будапешт, поезд Ужгород Будапешт, Ужгород Вена, Чоп Будапешт поезд, Будапешт Ужгород микроавтобус, Будапешт аэропорт, автобус до Будапешта, Ужгород Вена автобус, Ужгород - Краков, Ужгород Берлин, Ужгород Будапешт аэропорт, Ужгород Будапешт поезд, трансфер Ужгород Будапешт, Будапешт-Ужгород, Чоп - Будапешт, втобус Ужгород Вена, Чоп Будапешт поезд, Ужгород Будапешт автобус цена, Мукачево Будапешт, маршрутки Ужгород Будапешт, поезд Чоп Будапешт, Ужгород Будапешт автобус ціна, Ужгород Кошице автобус, Ужгород Дебрецен, Ужгород - Сплит, Чоп - Сплит, Ужгород - Дубровник, Ужгород - Мюнхен, Ужгород - Нюрнберг, Ужгород - Потсдам, Ужгород - Дрезден, Чоп - Хайдусобосло, Чоп - Хевиз, Чоп - Любляна, Чоп Будапешт автобус

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru