H2O transport Суббота
24.08.2019
04:02

Приветствую Вас Гость
RSS
Каталог статей ГлавнаяРегистрацияВход
Актуальные поездки

24.02.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Вена - Будапешт - Ужгород - Мукачево

25.02.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

26.02.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

27.02.2018 Мукачево - Ужгород - Дебрецен - Ужгород - Мукачево

28.02.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

01.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

02.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

03.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

04.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

05.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

06.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

07.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

08.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

09.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

10.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

11.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

12.03.2018 Мукачево - Ужгород - Будапешт - Ужгород - Мукачево

МТС
Киевстар
Главная » Статьи » Мои статьи

WIZZ AIR.

ЯК ЗДІЙСНИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ОНЛАЙН

Це найбільш економний та швидкий спосіб здійснити замовлення місця на літаку Wizz Air. Для цього просто почніть бронювати квитки  на нашій головній сторінціта виконайте ці нескладні дії. Після введення всієї необхідної інформації про резервування, пасажира, оплату та контактних даних ви отримаєте графік подорожі зі вказаним унікальним кодом підтвердження. Ваш графік подорожі також міститиме номер рейсу, дату та час подорожі, інформацію про відправлення та прибуття, а також повну вартість послуг.

Wizz Air завжди надає вичерпну інформацію про всі витрати, що стосуються загальної вартості подорожі.

Щоб здійснити замовлення онлайн, особа повинна досягти 18 років на момент здійснення бронювання.

Wizz Air приймає наступні форми платежу:

- банківська картка: платіжні та кредитні картки Visa, Visa Electron, MasterCard та Maestro. - банківський переказ

- обліковий запис Wizz.

Якщо у Вас є Wizz Ваучер, Ви можете використати його для бронювання свго квитка.Решту суми (якщо така буде) слід оплатити за допомогою банківської картки.Умови використання ваучера:

ПО ТЕЛЕФОНУ

Немає нічого простішого, ніж здійснення замовлення в телефонному інформаційному центрі Wizz Air. Зателефонуйте нашій команді Wizz Air в своєму регіоні, щоб зв’язатися з одним із наших агентів з резервування. Будь ласка, натисніть тут для отримання списку наших телефонних інформаційних центрів з відповідними номерами телефонів.
Будь ласка, натисніть тут та дізнайтеся більше про збір за використання телефонного інформаційного центру. через wizzair.com та інформаційний центр

ЗАМОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Якщо ви маєте особливі вимоги до подорожі, повідомте нам про це! Якщо вам потрібно крісло на колесах, ви перевозите багаж нестандартного розміру, або потребуєте інших спеціальних послуг, зв’яжіться з нашимІнформаційно-довідковим центром у день замовлення. Запити не приймаються через мережу Інтернет. Якщо у вас виникли запитання щодо процесу замовлення, ми пропонуємо зв’язатися з нашим телефонним інформаційним центром та звернутися за допомогою до наших професійних агентів.

ВАШ КОД ПІДТВЕРДЖЕННЯ

В авіакомпанії Wizz Air не використовують квитки. Після здійснення замовлення онлайн або через телефонний інформаційний центр, ви не отримаєте жодних друкованих квитків. Підтвердженням вашого замовлення є код підтвердження. Запишіть собі цей код. Компанія Wizz Air надішле вам електронний лист-підтвердження, що міститиме графік подорожі та код підтвердження. У разі реєстрації в аеропорту лист буде вашою квитанцією – його можна надрукувати та взяти з собою до аеропорту в день подорожі й показати на стійці реєстрації

Не забудьте свій код підтвердження та дійсний паспорт/посвідчення особи у день подорожі. Якщо Ви обрали реєстрацію онлайн, дотримуйтеся Інструкцій для реєстрації онлайн.

Категория: Мои статьи | Добавил: Goodwin (14.10.2013)
Просмотров: 363 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 Виктория  
Бронировали в этом году авиабилеты Будапешт - Милан и Рим-Будапешт, выгоднее всего бронировать за 3-4 недели, тогда можна поймать самую низкую цену, билеты на двоих обошлись в 110 евро в обе стороны, летели с ручной кладью, это 1 ручная кладь на человека до 10кг. В аэропорту строго не придирались, у меня дополнительно была моя сумочка и фоттоаппарат. Если брать дополнительный багаж и другие услуги то цена существенно отличаеться, что надо учитывать. Бронирование заняло 15 мин, очень просто и удобно. Главное - не забыть распечатать электронный посадочный билет, так как в аэропорту за это очень дорого придёться заплатить. Терминал 2В хороший, с бесплатным WIFI и приличным Duti free. Остались положительные впечатления.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2019
Яндекс.Метрика

Ужгород - Братислава, Ужгород - Варшава, Ужгород - Вена, Мукачево Будапешт, Чоп Будапешт, Трансфер в Будапешт, Ужгород Кошице, Трансфер в Будапешт через Словакию, Чоп-Загреб, доехать Будапешт, автобус Ужгород Будапешт, поезд Ужгород Будапешт, Ужгород Вена, Чоп Будапешт поезд, Будапешт Ужгород микроавтобус, Будапешт аэропорт, автобус до Будапешта, Ужгород Вена автобус, Ужгород - Краков, Ужгород Берлин, Ужгород Будапешт аэропорт, Ужгород Будапешт поезд, трансфер Ужгород Будапешт, Будапешт-Ужгород, Чоп - Будапешт, втобус Ужгород Вена, Чоп Будапешт поезд, Ужгород Будапешт автобус цена, Мукачево Будапешт, маршрутки Ужгород Будапешт, поезд Чоп Будапешт, Ужгород Будапешт автобус ціна, Ужгород Кошице автобус, Ужгород Дебрецен, Ужгород - Сплит, Чоп - Сплит, Ужгород - Дубровник, Ужгород - Мюнхен, Ужгород - Нюрнберг, Ужгород - Потсдам, Ужгород - Дрезден, Чоп - Хайдусобосло, Чоп - Хевиз, Чоп - Любляна, Чоп Будапешт автобус

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru